Nakliyat Sigortası

Emtea /Kıymet Nakliyat Sigortaları ile büyük, küçük her türlü yatırımın sonucunda ürettiğiniz,biriktirdiğiniz ya da satın aldığınız malların veya kıymetlerin nakli esnasında oluşabilecek hasar, çalınma, kırılma gibi riskleri teminat altına alıyoruz.

Tekne ve Yat Sigortası

Sadece taşınan malları değil, her türlü deniz aracının deniz tehlikeleri nedeniyle uğrayabilecekleri hasarlara karşı sizin olası ekonomik kayıplarınızı önlüyoruz.Farklı teminatlarda ürün sigorta seçeneklerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Tekne/Tekne İnşaat

Teknenizin seyri sırasında meydana gelebilecek hasarları ve kazaları teminat altına alabilirsiniz.Tekne İnşaat Sigortaları ile teknenin yapım aşamasından itibaren olası bütün tehlikelere, aynı zamanda kayıplara karşı güvence sağlarsınız.

Taşıyıcı Sorumluluk

Nakliyat yapılırken teminat kapsamındaki bir risk gerçekleştiğinde malda meydana gelen hasar veya kayıptan doğacak yasal sorumluluklarınızı sigortanızın limitleri dahilinde Dar veya Geniş Teminat ile güvence altına alır.


CMR Sigortaları

uluslararası karayolu taşımacılığı yapan firmanızın taşıdığı yükle ilgili olarak CMR Konvansiyonu ile belirlenmiş olan sorumluluğu, belirlenen limit ve şartlar dahilinde teminat altına alır.

Taşıyıcı Mali Sorumluluk

Taşıyıcı Mali Sorumluluk Sigortalarında iki tür teminat seçeneği bulunmaktadır. Geniş Teminat (Enstitü Yük Klozları(A) kapsamındaki risklerden doğan sorumluluğunuza) Dar Teminat (Kamyon Klozu'ndaki risklerden doğan sorumluluğunuza) karşı teminat verilmektedir.

Emtea / Kıymet Nakli

Emtea Nakliyat Sigortası ile, deniz, kara, hava ve demiryolu ile nakliyatını yaptığınız her türlü malınızı; Kıymet Nakli Sigortası ile, nakit para ve tahvil, bono, hisse senedi gibi değerli kağıtlarınızı, nakliye sırasında ortaya çıkabilecek risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

Teminatlar

Emtea Nakliyat Sigortaları'nda 3 tür teminat bulunmaktadır: Geniş Teminat (Enstitü Yük Klozları(A) kapsamındaki riskler) Dar Teminat (Kamyon Klozu ve Enstitü Yük Klozları(C) kapsamındaki riskler) Tam Ziya Teminatı (Emteanın tam ziya olması hali) .

Ayın Kampanyaları

Avantajlı ürünler için bizi takip edin !

  • “Groupama Sigorta'da kaskosu bulunan sigortalılarımıza Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında % 10 özel indirim”
    “ Aile Bireylerine tamamlayıcı sağlıkta % 5 özel indirim.”

    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Groupama Sigorta

  • “Google Play / Apple Store'dan indirilip kuracağınız kasko pilot uygulaması, size % 25 lere varan kasko prim iadeleri alabilir, kazanmış olduğunuz paralar ile internetten alış-veriş yapabilirsiniz.”

    Kasko Sigortası | Groupama Sigorta

Nakliyat Sigortası