Moto Kask'O

Motosiklet kullanıcılarının tek tercihi! En geniş Teminatlar ! Motosiklet kullanmak bir tutkudur : Gelişmiş refleks kabiliyetlerini, özgürlük tutkusunu, pratik ve çözümsel bir hayat bakış açısını simgeler.Ekipmansız ve Moto Kask'Osuz motor kullanmayın!

Motorsiklet Kaskosu

Motosikletinizi ve kendinizi için olası risklere karşı "Moto Kask'O ile güvenceye alarak, seyahatlerinize keyifle devam etmenizi sağlıyoruz. Moto Kask’O Sigortası Avantajları ; Hem seyir hem de park halindeyken karşılaşabileceği risklere karşı korur.

Teminatlar

Kask, çantalar ve koruma kıyafetleriniz de istediğinizde sigorta kapsamındadır. Motosikletiniz park halinde, binip inerken veya bakımı yapılırken karşılaşabileceğiniz kaza sonucu ölüm ve sürekli sakatlık risklerini kapsam altına alıyoruz.

Özel İndirimler

Kaza durumunda tedavi masraflarınız teminat altındadır. İsterseniz yurtdışı seyahatlerinizde motorunuz Moto Kasko güvencesinde. Güvenli ve ileri sürüş eğitim ve sertifikalarına sahip motosiklet sürücülerine çok özel indirimler sağlıyoruz.


Avantajlarımız

Hem seyir hem de park halinde iken karşılaşabileceği kaza risklerine karşı motosikletinizi güvence altına alır (motosikletin çarpması, çarpışması, yanması, çalınması, grev, lokavt ve terör, sabotaj sonucu meydana gelecek zararlar ile sel ve su basması zararları...)

Avantajlarımız-2

★ Kask ve koruma kıyafetleriniz 2.500 TL’ye kadar sigorta kapsamındadır. • Çantalar (yan ve arka) 3.000 TL’ye kadar sigorta kapsamındadır. Koruma demirleri 1.500 TL limitle tazmin edilmektedir

Avantajlarımız-3

★ Motosikletinizle kaza sonucu 3. şahıslara verilebilecek bedeni ve maddi zararları azami 250.000TL’ye kadar teminat ile güvence altındadır.Kaza durumunda tedavi masraflarınız 1.000 TL’ye kadar teminat altındadır

Özel İndirimler

Groupama olarak Moto Kask’O sigortası ile eğitimli sürücüleri destekliyoruz. Hakimiyet eğitimi, yol eğitimi ve ileri sürüş teknikleri ile ilgili ROSPA/DIAMOND/IAM Eğitim Sertifikası sahibi olan sürücülere %15’e varan ekstra indirim sağlıyoruz.

Ayın Kampanyaları

Avantajlı ürünler için bizi takip edin !

  • “Groupama Sigorta'da kaskosu bulunan sigortalılarımıza Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında % 10 özel indirim”
    “ Aile Bireylerine tamamlayıcı sağlıkta % 5 özel indirim.”

    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Groupama Sigorta

  • “Google Play / Apple Store'dan indirilip kuracağınız kasko pilot uygulaması, size % 25 lere varan kasko prim iadeleri alabilir, kazanmış olduğunuz paralar ile internetten alış-veriş yapabilirsiniz.”

    Kasko Sigortası | Groupama Sigorta

Moto Kask'O - Motorsiklet Kasko Sigortası