Konut Sigortası

Bir çok güvenceyi birarada arayanlar için en kapsamlı teminatlar Konut Poliçemizde! Geniş teminatlarla ile eviniz, eşyalarınız ve sevdikleriniz için ideal korumayı sağlamak elinizde. Konut acil yardım hizmetleri, konuttaki mini hasarların onarımı vb. daha fazlası!

Konut Mini Onarım

Eğer İstanbul'da yaşıyor ve eşya teminatı bulunan Konut poliçesine sahipseniz Konut Mini Onarım Hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Bu hizmetimizle evinizde ve eşyalarınızda oluşabilecek her türlü küçük çaplı hasarları bizzat konutuna gelip gideriyoruz.!

Kombi/Klima Bkm.Hiz.

Bu hizmet kapsamında poliçede adresi belirtilen sigortalı konutta bulunan Klima ve Kombiler için, ücretsiz olarak poliçe süresi boyunca 1 kez Kombi ve 1 kez Klima olmak üzere Bakım Hizmetleriyle, 150 TL tutabilecek bir masraftan kurtarıyoruz.

Asistans

Üstelik mobilya, sert zemin, döşeme ve halıda oluşabilecek çizik, yanık ya da yırtıkları onarıyor ve leke çıkarma işlemi uyguluyoruz. Cam Kırılması, Çilingir vb.hizmetler Geniş Teminatlı Konut Poliçelerimizden yararlanmak için bizi arayın: ÖzhanSigorta (0212) 523 3535


Kolay Konut

150 m2 ‘ye kadar evi olan herkes için ideal bir bina sigortasıdır. Evinizi ve evinizin sabit kıymetlerini, Kolay Konut Sigortası ile bütçenizi zorlamadan güvence altına alabilirsiniz. Zorunlu deprem sigortası dışında yangın, sel-su baskını vb. risklere karşı temel teminatların sunulduğu kapsamlı bir sigorta ürününe sahip olabilirsiniz.

Süper Konut

★ Süper Konut ile risklere karşı evinize güvence sağlarken sigortanızın kapsamını siz belirleyebiliyorsunuz. Esnek seçeneklerle, sadece evinize özel bir sigorta paketi oluşturmak sizin elinizde. Benzersiz geniş teminatlara bu ürünle ulaşabilirsiniz.

Klasik Yangın

★ Sadece bahse konu mahallin yangın, yıldırım, infilak risklerine karşı sağlanılan güvence sigortasıdır.

Neo Konut

★ Kiracı ya da ev sahibi olmanız hiç fark etmez, Neova Konut sigortanız var ise eviniz ve eşyalarınız aşağıda yazılı tüm risklere karşı güvence altında. Yangın, Yıldırım, İnfilak, Hırsızlık,Grev, Lokavt, Kargaşalık, Halk Hareketleri, Kötü Niyetli Hareketler ve Terör, Sel-Su Baskını, Dahili su, İzolasyon Hasarları, Kapkaç Teminatı, Konut Yardım Hizmetleri, vb.

Ayın Kampanyaları

Avantajlı ürünler için bizi takip edin !

  • “Groupama Sigorta'da kaskosu bulunan sigortalılarımıza Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında % 10 özel indirim”
    “ Aile Bireylerine tamamlayıcı sağlıkta % 5 özel indirim.”

    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Groupama Sigorta

  • “Google Play / Apple Store'dan indirilip kuracağınız kasko pilot uygulaması, size % 25 lere varan kasko prim iadeleri alabilir, kazanmış olduğunuz paralar ile internetten alış-veriş yapabilirsiniz.”

    Konut Sigortası | Groupama Sigorta

Konut Sigortası

Konut Mini Onarım

İstanbul, Ankara, Bursa, İzmir veya Antalya’da yaşıyorsanız ve eşya teminatı bulunan Süper Konut poliçesine sahipseniz, evinizde ve eşyalarınızda oluşabilecek küçük çaplı hasarları konutunuzda gideriyoruz. Üstelik mobilya, sert zemin, döşeme ve halıda oluşabilecek mini hasarları onarırken leke çıkarma gibi işlemleri de gerçekleştirebiliyoruz.

Klima Bakım Hizmeti

Yaz aylarına girmeden önce klimanıza yaptıracağınız bakım hizmeti, şimdi Groupama’nın konut poliçesi ile Size Özel ve Ücretsiz! Klima Bakım hizmet içeriği* • Cihazda biriken toz temizliği • Arıza tespiti • Elektrik kaçağı kontrolü • Gaz basıncı ölçümü • İç ünite filtreleri temizliği • İç ve dış ünite plastik kasa temizliği

Kombi Bakım Hizmeti

Kış aylarına girmeden önce kombinize yaptıracağınız bakım, şimdi Groupama’nın konut poliçesi ile Size özel ve Ücretsiz! Kombi Bakım hizmet içeriği* • Kapak sökülerek cihazda biriken toz temizlenir • Fan kontrolü • Eşanjör kontrolü • Gaz basıncı ölçümü • Elektrik kaçağı kontrolü

Evde Küçük İşler Paketi

Çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi montajından avize montajı, kapı kilit değişiminden elektrik tesisatı kontrolü, priz, iç kapı zili ve kapı otomatının tamiratına varıncaya kadar ücretsiz yaptırabilirsiniz.

Otel Konaklama

• Evinizdeki hasar, oturmayacağınız boyutlarda ise otelde konaklamanızı sağlıyoruz. Eğer hasar siz şehir dışındayken gerçekleşir ise, eve dönüş masraflarınızı karşılıyoruz.