Kasko Sigortası

Kasko Sigortası ile aracınızı birçok riske karşı güvence altına alabilirsiniz. Kasko sigorta poliçeniz var ise, aracınızda meydana gelebilecek kayıp/hasarlara karşı mal varlığınızda meydana gelebilecek maddi kayıplarınız önlenir.

+ Groupama Farkı*

"0" km özel aracınız çalınır ya da tam hasara ( pert) uğrarsa 3 yıl boyunca aracın aynı özellikteki sıfır modelinin bedelini ödeyen kasko sigortası, Türkiye'de sigorta sektöründe sadece ve sadece Groupama Sigorta'da verilmektedir!

Asistans Hizmetleri

Kaza veya arıza durumunda, yolunuza devam edebilmeniz için ikame araç hizmeti,
- Aracınız onarılırken 7 gün araç ikame hizmeti,
Mini Hasar Onarım Hizmeti ile hasarsızlık indirimi kaybolmadan aracınızın onarımı.

Asistans Plus

- Kaza durumunda, Yılda 2 kez x 15 güne kadar ikame araç
- İstenilen servise çekici hizmeti .
- Standart Asistans Paketine göre üst segment ikame araç
- Aracın farklı noktalarındaki "Sınırsız" mini hasar onarımı.


Elit Kasko

Hasarsız sürücüye fark yaratan kasko! Eğer %40-50-60-65 oranında hasarsızlık indiriminiz varsa, Groupama'nın sürpriz teminatlarından faydalanabilirsiniz. Elit Kasko ile kapkaç ve hatalı akaryakıt teminatları Groupama'dan size hediye.

Özel Oto Kasko

★ Tüm risklere karşı aracınızı eksiksiz teminatlarla güvence altına almak istiyorsanız size süper bir teklifimiz var:
Süper Oto Kasko

Klasik Kasko

★ Aracınız için istediğiniz teminatı seçin, kaskonuzu tercihlerinize göre kendiniz belirleyin, kendi kasko paketinizi oluşturun

Neo Kasko

★ Cam kırılması, Ayna hasarı, Far hasarı Sinyal kırılması hasarı, Radyo/Teyp çalınması hasarları 1 defaya mahsus olmak üzere hasarsızlığı bozmamaktadır. % 100 rüculu hasarlar, Mini onarım hasarı hasarsızlığı bozmamaktadır.

Başlıca Sigorta Ürünlerimiz

En çok tercih edilenler

Başa dönüş

Ayın Kampanyaları

Avantajlı ürünler için bizi takip edin !

  • “Groupama Sigorta'da kaskosu bulunan sigortalılarımıza Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında % 10 özel indirim”
    “ Aile Bireylerine tamamlayıcı sağlıkta % 5 özel indirim.”

    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Groupama Sigorta

  • “Google Play / Apple Store'dan indirilip kuracağınız kasko pilot uygulaması, size % 25 lere varan kasko prim iadeleri alabilir, kazanmış olduğunuz paralar ile internetten alış-veriş yapabilirsiniz.”

    Kasko Sigortası | Groupama Sigorta

Kasko Sigortası

İndirimler

Size özel bir indirimimiz mutlaka var. Hasarsızlık, peşin ödeme, sıfır araç gibi durumlarda size özel indirimler sağlıyoruz.

Meslek İndirimleri

Doktor, diş hekimi, eczacı, mühendis, mimar, anonim şirket çalışanları, öğretim üyesi, devlet memurları, öğretmen, TSK mensupları, uzman çavuş, veterinerler.

NEOVA Mini Onarım Hizmeti,

Aracınızdaki hasar, Neova yenilemesi ise1.000 TL, değil ise 500 TL ve toplam senede iki hasar ile sınırlı olmak kaydıyla Neova servislerinde, özel tamir teknikleri ile, bedelsiz olarak giderilmesi hizmetidir. Bu hizmetten faydalanan sigortalılar, poliçesini NEOVA Sigortadan yenilerse, hasarsızlık indirim haklarını kaybetmezler.

Oto Ekspress'O

*Hususi oto araçlar için, hasarsızlığı bozan bir adet hasar talebinde bu hasarın anlaşmalı OTO Ekspres'O servislerinde onarılması halinde, takip eden yenilemenin Groupama ile yapılması durumunda hasarsızlık kademesi poliçedeki kademede kalacaktır.

Anlaşmalı Servisler

Türkiye'nin bir çok yerinde yaygın anlaşmalı servisler ile kesintisiz ve kaliteli hizmet alma.