İŞYERİ SİGORTALARI

- Küçük ve orta ölçekli değişik sektörlerde faaliyet gösteren işyerlerinizi, bina ve bina içindeki mal varlığınızı, çalışanlarınızı, Groupama veya Neova Sigorta ile olası risklere karşı güvence altına alabilirsiniz. İşletmenizin faaliyet alanı ve büyüklüğüne göre ürünlerimiz var.

PAKET İŞYERİ

İşyeri binanıza, iş araç ve gereçlerinize karşı meydana gelebilecek zararlar Yangın, hırsızlık sonucu kayıplarınız, kaza sonucu başınıza gelebilecek ameliyat veya tedavi masrafları 3.kişilere karşı sorumluluklarınız vb. seçebileceğiniz alternatif paket imkanları!

ÜRÜNLERİMİZ

- Ticari /Sınai İşletme,
- Kobi Grubu,
- Esnaf Dostu,
-Sektörlere Özel,
1) Eczane Paket Sigortaları,
2) Otel Paket Sigortaları,
3) Kuyumcu Paket Sigortaları,
4) Akaryakıt Paket Sigortaları,
5) Oto Plaza,
-Endüstriyel Yangın,

Riziko Teftişi

Farklı teminatlarda sigorta seçeneklerimiz için iletişime geçebilirsiniz. Sigortacılık mezunu uzman personelimizle taleplerinize uygun çözümler üretiyoruz. Sigortaladığımız işyerlerine riziko teftişi yapıyor, olası riskleri minimize etmeniz anlamında destek sağlıyoruz.


Kobi Grubu

Kobi Paketi ile, esnek teminat limitleri, ekonomik primleri ve uygun ödeme planları ile bütçenize uygun teminatlardan faydalanabilirsiniz. Dükkan, mağaza, ofis, market gibi işletmelerin teminatlarını kendi belirleyerek en ideal koruma paketini sunan KOBİ ürünümüzün ayrıcalıklarından bizim farkımız ile faydalanabilirsiniz. Bu üründe Kobi ve Süper Kobi olarak 2 ürünümüz bulunmaktadır.

Sektörel Ürünler

- Eczane Paket: Tüm sigorta ihtiyaçları ön planda tutularak ilaç bozulması, reçete ve küpürler, mesleki sorumluluk gibi avantajlı teminatlarla özelleştirilen güvence paketiyle Eczacılarımızın yanındayız.
- Otel Paket: Otel, motel, tatil köyü gibi turistik tesisleriniz Otel Paket Sigortası ile güvence altında.
- Kuyumcu Paket: Meslek Odası'na kayıtlı, 7/24 etkin şekilde çalışan güvenlik önlemleri ve teknik donanımlara sahip kuyumcularımızın altın, gümüş, değerli taşlar dahil olmak üzere sahip oldukları kıymetler Groupama Sigorta güvencesinde.

Sektörel Ürünler-2

- Akaryakıt Paket: Tesisinizin ihtiyaç ve özellikleri dikkate alınarak geliştirmiş olduğu paket ile pompacı üzerindeki para, tanka yanlış yakıt dolumu, liftten düşme, araca yanlış/hatalı yapılan yakıt dolumu, ikmal tabancası/hortumunun kopması gibi daha bir çok avantajlı teminatıyla Groupama Sigorta yanınızda..
- Plaza Paket: Otomobil firmalarının sadece yetkili satış/showroom ve servis üniteleri için hazırlanmış ve ihtiyaca yönelik azami sayıda teminatı içeren özel bir paket üründür.

Asistans

Paketlerinden birini seçmeniz halinde özel bir hizmetimiz olan “Asistans Hizmetleri”nden yararlanmaya başlayabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz her an 7 gün 24 saat kesintisiz bir hizmetle yanınızda ve yakınınızda olacağız. • Çilingir, su tesisatçısı, elektrikçi, camcı temini, • İşyerinizin güvenliği, • İş seyahati esnasında başınıza gelebilecek kazalar ve hastalıklar sebebiyle işyerinize acil dönüş, • İş yerinde mahsur kalanların kurtarılması, • Tıbbı bilgi ve danışmanlık, işyerine ambulans yollanması, hizmetlerimizle haftanın 7 günü, günün 24 saati yanınızdayız.
İşyeri Asistans Hizmetleri

Ayın Kampanyaları

Avantajlı ürünler için bizi takip edin !

  • “Groupama Sigorta'da kaskosu bulunan sigortalılarımıza Tamamlayıcı Sağlık Sigortasında % 10 özel indirim”
    “ Aile Bireylerine tamamlayıcı sağlıkta % 5 özel indirim.”

    Tamamlayıcı Sağlık Sigortası | Groupama Sigorta

  • “Google Play / Apple Store'dan indirilip kuracağınız kasko pilot uygulaması, size % 25 lere varan kasko prim iadeleri alabilir, kazanmış olduğunuz paralar ile internetten alış-veriş yapabilirsiniz.”

    Kasko Sigortası | Groupama Sigorta

İşyeri Sigortaları